Maandagavond hebben de 3JS hun eerste concert in België gegeven. Op dit moment zijn ze bezig met een theatertour en zo gingen ze ook langs Antwerpen.
,,Onze eerste soloshow was een succes. Alles is goed verlopen en de mensen waren heel enthousiast”, vertelt Jan Dulles. De 3JS speelden al eerder in België, maar nooit met een eigen show. Toen stonden ze in het voorprogramma van Nick en Simon. Maar volgens Jaap Kwakman moet ,,eens de eerste keer zijn."
De toeschouwers waren na afloop net zo enthousiast als de 3JS. Jan zag vooral ouderen op de eerste rij zitten. Dat vindt hij geen probleem. ,,Ze keken heel instemmend en tevreden. Als de oudere mensen het goed vinden, zijn wij lekker bezig."
Op de terugweg Twitterde Jaap de Witte ,, Moesten grensposten en douane vermijden ivm invoerrechten op aangeschafte kleren van Jan Dulles.” Jan had volgens Jaap veel kleren in België aangeschaft.