Onthoud mij
Wachtwoord vergeten? | Nog geen lid? Klik hier
Logo
Buma NL strikt Wolter Kroes en Jannes als eerste officiƫle

Buma NL strikt Wolter Kroes en Jannes als eerst...

Maandag is bekend geworden dat Wolter Kroes en Jannes zich actief inzetten als de vertegenwoordigers van Buma NL. Hun rol als ambassadeur zal invulling krijgen door naast exclusieve optredens, ondersteuning aan het evenement te geven. Tevens maakt Buma NL met Rene Schuurmans, Wesley, Sieneke, Robert Leroy, Jan Keizer & Annie Schilder de eerste showcase namen bekend.

“Ik ben erg enthousiast over dit nieuwe initiatief. Buma NL biedt een plek aan nieuw Nederlandstalig talent wat erg belangrijk is voor de branche. De Nederlandstalige muziek heeft mij tot één van de gelukkigste mensen gemaakt.”, aldus Wolter Kroes.

Jannes voegt daar aan toe: “Nederlandstalige muziek leeft steeds meer bij het grote publiek, op de radio en op feesten. Een evenement voor de liefhebbers van het Nederlandstalige lied lijkt me dan ook een geweldig initiatief. Ik ben erg trots om als ambassadeur het festival Buma NL te steunen.”


Voeg eerste reactie toe

Reageer als eerste
Home |  Adverteren |  Algemene Voorwaarden |  Contact
© 2010 100%NL Magazine | Alle Rechten Voorbehouden | Realisatie: StudioWeb