Onthoud mij
Wachtwoord vergeten? | Nog geen lid? Klik hier
Logo
Nikkie Plessen en Koert-Jan de Bruin krijgen babyfitness van Carlos Lens

Nikkie Plessen en Koert-Jan de Bruin krijgen ba...

Kruidvat introduceert nieuwe fitnessrage tijdens opening Negenmaandenbeurs in Nederland

In Amerika is het een regelrechte hit: babyfitness. Je gebruikt geen gewichten, maar je baby helpt je om fit te worden. Bovendien stimuleert het de band met je kind. Kruidvat haalde deze nieuwe rage vandaag naar Nederland. Ter ere van de opening van de Negenmaandenbeurs in de Amsterdam RAI gaf personal trainer Carlos Lens een les babyfitness aan 35 moeders met hun baby’s. Ook presentatrice Nikkie Plessen en acteur Koert-Jan de Bruijn met zijn dochter gingen de uitdaging aan. Kruidvat gaf hiermee een spectaculaire invulling aan de Negenmaandenbeurs, hét evenement waar (aanstaande) moeders zich van 22 tot en met 26 februari kunnen laten inspireren over alles wat met de verzorging van hun kind te maken heeft.

De speciale workout trok erg veel belangstelling van bezoekers. “Ik vond het een ontzettend leuke en leerzame ervaring om - in het gezelschap van al die enthousiaste moeders - kennis te maken met babyfitness. We zijn uitstekend begeleid door Carlos Lens. Leuk om hieraan mee te doen”, vertelt Koert-Jan de Bruijn.

Bijzondere ervaring
Ook Nikki Plessen kijkt terug op een bijzondere ervaring. “Mijn eigen kindje kon er helaas niet bij zijn, maar ik mocht deelnemen met een kindje dat hoort bij een tweeling. Hoewel ik haar voor het eerst in mijn armen hield, voelde ik me al snel vertrouwd met de baby, die helemaal op haar gemak was. Het was erg bijzonder om dit met al deze moeders te kunnen delen en ik kan het iedereen aanraden!”

100%NL Magazine
Nikki en Koert-Jan staan samen op de cover van de negenmaandenspecial van 100% NL Magazine. Deze special verschijnt ter gelegenheid van het jaarlijkse evenement. In een interview wisselt het tweetal ervaringen met elkaar uit over het ouderschap, de zwangerschap en de opvoeding van hun dochters.

 


Voeg eerste reactie toe

Reageer als eerste
Home |  Adverteren |  Algemene Voorwaarden |  Contact
© 2010 100%NL Magazine | Alle Rechten Voorbehouden | Realisatie: StudioWeb