100%NL Magazine Rachel Bridget
Zie ook:
Delen

Bridget Maasland en Rachel Hazes samen op vakantie naar Spanje!

Rachel Hazes mocht zich vorig jaar een tijdje de schoonmoeder van Bridget Maasland noemen. In die tijd is er een mooie vriendschap ontwikkeld die zelfs na de breuk tussen André en Bridget is blijven bestaan. De twee gaan nu zelfs samen op vakantie!

Het was een van de meest spraakmakende relaties van het afgelopen jaar, de romance tussen Bridget en André. Inmiddels is de relatie over en is André weer terug bij Monique, maar Rachel en Bridget hebben altijd goed contact gehouden samen. Rachel heeft er nooit een geheim van gemaakt dat ze Bridget Maasland een ‘topwijf’ vindt.

Het is niet de eerste keer dat de twee dames gezamenlijk op vakantie zijn. Tijdens de romance tussen André en Bridget ging Rachel ook al eens mee naar Rome. Toen werd ook al duidelijk dat de dames het heel goed met elkaar konden vinden. Een tijdje geleden bezocht RTL Boulevard Rachel thuis op en spraken ze ook over Bridget. Rachel vertelde toen: ‘Ik draag Bridget een warm hart toe, dat is geen geheim. Ik heb met Bridget een hele leuke tijd gehad, en nog steeds. Ik ga haar ook nooit laten vallen.’

Bron en Beeld: Instagram Bridget Maasland

Delen

Meer over Rachel Hazes

Rachel Hazes deelt droevig bericht: 'Met veel pijn en verdriet...'
Rachel Hazes deelt droevig bericht: ‘Met veel pijn en verdriet…’
Rachel Hazes in diepe rouw: 'Ik wist niet dat ik nog zoveel tranen had'
Rachel Hazes in diepe rouw: ‘Ik wist niet dat ik nog zoveel tranen had’
Lees alle artikelen over Rachel Hazes

Meer over Bridget Maasland

Als twee druppels water! Dít is de mooie moeder van Bridget Maasland
Als twee druppels water! Dít is de mooie moeder van Bridget Maasland
Bridget Maasland geeft rondleiding in haar perfect gestylde woning!
Bridget Maasland geeft rondleiding in haar perfect gestylde woning!
Lees alle artikelen over Bridget Maasland