Geliefden
Nikkie Plessen heeft een paar zware weken achter de rug. Haar collega Peter R. de Vries overleed vorige week aan zijn verwondingen na te zijn neergeschoten in Amsterdam. Nikkie was vreselijk geschokt en diep bedroefd. Ze besloot het weekend door te brengen met haar geliefden. En de tijd met ze niet voor lief te nemen.
Papa en mama
Haar “liefste en mooiste papa en mama”, zoals Nikkie ze noemt op haar Instagram verhaal, pasten een dagje op de kinderen. Na een middagje varen met haar man, haalden ze de kids weer op bij opa en oma.Zo moeder zo dochter
Wat ons gelijk opvalt, is dat Nikkie heel erg op haar moeder lijkt. Alleen de haarkleur is anders. Nikkie heeft blond haar en haar moeder bruin haar. Waarschijnlijk heeft ze die genen van haar vader geërfd! Een prachtige foto wel.