Louisa Janssen
Ze heeft humor, is recht voor zijn raap, voor de duivel niet bang maar heeft altijd het hart op de juiste plaats: Louisa Janssen. Of zoals ze zichzelf met een knipoog omschrijft: ‘Niks aan mij is echt, behalve de binnenkant.’
De meeste mensen kennen Louisa als realityster. Zij is bekend van de series Onze Transgender Liefde en Onze Transgender Bruiloft. Louisa is zelf transgender en haar partner ook. Louisa kreeg samen met haar grote liefde Rowan via IVF en een zaaddonor een zoontje, Mikai. Samen zijn zij dolgelukkig.
Gelukkig getrouwd
Een jaar geleden trouwden Rowan en Louisa in Italië, maar 11 jaar geleden trouwden zij al voor de wet in Nederland. Vandaag staat Louisa hier bij stil op Instagram. Zij deelt een foto met Rowan die onlangs gemaakt is, maar zij deelt ook een jeugdfoto van zichzelf en Rowan. Dit zijn foto’s van voor hun transitie, waar Rowan nog een meisje is en Louisa een jongen.
Bij de foto schrijft Louisa: ‘Vandaag 11 jaar geleden trouwde we voor de wet , en was het een mooie trouwerij met familie en vrienden, ook kwam onze eerste serie op tlc, en kregen we eindelijk al het respect dat we verdiende, en zette we samen iets neer dat iedereen die anders is ook mag trouwen ook zich zelf mag laten zien , en ook een gezin mag stichten, nu 11 jaar later nog steeds zoveel mooie series mogen maken, zoveel mooie herinneringen mogen opbouwen, en hopelijk gaan we dit nog lang delen met iedereen. Geef nooit op en blijf altijd je zelf.’
Mooi zeg. Gefeliciteerd!