Charly Luske
Charly Luske is bekend als Nederlandse zanger, stemacteur, presentator en stemacteur. De carrière van Luske begon al toen hij zestien jaar was en zijn debuut maakte in de Lucky Lotto Live Show. In 2004 deed hij mee aan het Nationaal Songfestival en behaalde de vierde plaats. In de jaren hierna deed Luske mee aan verschillende musicals en televisieseries als Costa!, Turks fruit en The Wiz. Hij was in 2011 weer op televisie te zien in het programma The Voice of Holland en werd gecoacht door Nick & Simon. Daarna was hij vaker in de spotlights te zien.
Charly is al jaren samen met zijn grote liefde, Tanja Jess. Het stel stapten in 2008 in het huwelijksbootje en samen kregen zij twee kinderen: Dochter Alice en zoon Bobby.
Throwback foto
Charly deelt dagelijks de leukste berichten op Instagram. Foto’s in de sportschool, op het podium, van zijn vrouw en kinderen, op vakantie: wij zien alles voorbijkomen en vinden het een feestje om hem te volgen.
Ook plaatst hij af en toe een throwback-foto en dat deed hij nu weer. Charly was hier nog maar 18 jaar oud, maar hij is wat ons betreft niet heel veel veranderd. Bij de foto voegde hij de opvallende tekst toe: ‘I was a pretty girl…’. Wat hij ermee bedoelt, weten wij niet, maar wat een onwijs leuke foto is dit.