100%NL Magazine Edsilia Rombley
Zie ook:
Delen

GEFELICITEERD: Edsilia Rombley en Tjeerd Oosterhuis schreeuwen prachtig liefdesnieuws van de daken

Edsilia en Tjeerd zijn al tientallen jaren een stel en zij zijn op dit moment nog net zo verliefd op elkaar als in de beginfase van hun relatie. Vandaag hebben zij iets te vieren.

Edsilia Rombley

Edsilia is bekend als zangeres en presentatrice. In 1998 doet Edsilia mee aan het Eurovisiesongfestival met het nummer ‘Hemel en Aarde’ waarmee ze als vierde eindigde. Nog altijd staat Edsilia op het podium.

Al heel veel jaren is Edsilia getrouwd met haar grote liefde, Tjeerd Oosterhuis. Samen kregen zij twee kinderen: Imaani en Aisa-Lynn. Het viertal is een superfijn en hecht gezin.

Liefdesnieuws

Iedere dag vieren Edsilia en Tjeerd de liefde, maar vandaag iets meer. Het stel is vandaag namelijk 20 jaar getrouwd en dat is wel iets moois om bij stil te staan. Op Instagram plaatst Edsilia een prachtige foto met haar man en zij schrijft:

‘1 & 2 september zijn we alweer 20 jaar getrouwd! Wat vliegt de tijd!
Omdat we elkaar nog steeds meer dan leuk vinden hebben we besloten om er minimaal nog 2×20 jaar aan vast te plakken.’

Dat is een mooi besluit, Edsilia en Tjeerd. Op naar het volgende jubilea, met nog ontelbaar veel geluksmomenten tussendoor.

Bron en Beeld: Instagram Edsilia Rombley

Delen

Meer over Edsilia Rombley

PRACHTIG: zo ziet de wonderschone 16-jarige dochter van Edsilia Rombley eruit!
PRACHTIG: zo ziet de wonderschone 16-jarige dochter van Edsilia Rombley eruit!
MOOIE MEID: Zo ziet de 15-jarige dochter van Edsilia Rombley er nu uit
MOOIE MEID: Zo ziet de 15-jarige dochter van Edsilia Rombley er nu uit
Lees alle artikelen over Edsilia Rombley