ANP Eva Jinek
Zie ook:
Delen

Eva Jinek doorbreekt stilte rondom geheim huwelijk: ‘Ik heb veel geluk gehad’

De geruchten dat Eva en Dexter getrouwd zijn, gaan al jaren rond. Nu bevestigt Eva dit zelf in een openhartig interview.

Eva Jinek

Heel Nederland kent Eva Jinek: de gevierde presentatrice. Eva werd geboren in Amerika maar verhuisde toen ze 11 jaar oud was samen met haar ouders naar Nederland. Nederland leerde Eva kennen toen ze aan de slag ging als presentator van het NOS Journaal. Inmiddels heeft ze de NOS achter zich gelaten en heeft ze alweer heel wat andere programma’s op haar naam staan zoals Pauw & Jinek en Jinek.

Eva is al jaren samen met haar grote liefde, Dexter. Zij zijn ouders van twee kinderen: Pax en Salo.

Geheim huwelijk

Of Eva en Dexter daadwerkelijk getrouwd waren, wisten wij tot op de dag van vandaag niet zeker. Nu heeft zij haar huwelijk bevestigd in een interview met Vrouw. Het blijkt dat de twee in 2020 in het huwelijksbootje stapten. Eva was toen acht maanden zwanger. ‘We zijn in een stadsdeelkantoor getrouwd zodat alles wettelijk was geregeld voor ons zoontje’, aldus Eva. In tegenstelling tot veel andere BN’ers, wilde Eva het heel klein houden. Zij vertelt: ‘Hoewel ik iedere avond op tv te zien ben, lijkt een bruiloft me onwijs ongemakkelijk.’

Over het uitstellen van het huwelijk zegt Eva: ‘Zwanger, weer zwanger, verhuizing, nieuwe baan…’ Het werd dus een simpel, praktisch huwelijk, maar Eva sluit een groot feest niet uit. ‘Een bruiloftsfeest gaat er wel komen. We zeggen nu dat we wachten tot Saaltje  oud genoeg is, zodat ze er straks een actieve herinnering aan heeft.’

Zuinig

Eva is al negen jaar dolgelukkig met Dexter en zij is nog altijd smoorverliefd op hem. ‘Ik realiseer me dat ik met hem heel veel geluk heb gehad en daar wil ik zuinig op zijn. Ook al zijn we doodmoe met twee kinderen, toch weer even elkaars ogen opzoeken en vragen: ‘Hoe is het schatje? Hoe gaat het met jou?’ Hij is echt mijn alles’, aldus Eva. Wat onwijs lief.

Het is een prachtig gezin!

Bron: Vrouw en Beeld: ANP/Foto

Delen

Meer over Eva Jinek

ZIEN: Eva Jinek deelt unieke gezinskiekjes en wordt overladen met lieve reacties
ZIEN: Eva Jinek deelt unieke gezinskiekjes en wordt overladen met lieve reacties
Eva Jinek deelt heftig bericht: 'Ik dacht dat ik doodging. Het was een hel'
Eva Jinek deelt heftig bericht: ‘Ik dacht dat ik doodging. Het was een hel’
Lees alle artikelen over Eva Jinek