K3
K3 is een meidengroep die al meerdere keren gewisseld van formatie. De groep begon met Karen, Kathleen en Kristel, maar in de huidige groep zitten Hanne en Marthe uit België en de Nederlandse Julia. Heel Nederland en België zingt hun liedjes luidkeels mee…
Onlangs werd bekendgemaakt dat de originals, bestaande uit Karen, Kathleen en Kristel, terugkeren voor een reünie. Begin deze week kwamen de kaarten in de verkoop en binnen no-time waren 20 shows uitverkocht. Het drietal kan zelf amper geloven wat er gebeurt.
De gezinnen:
De drie vrouwen werden op jonge leeftijd al bekend, maar zij zijn inmiddels een stuk ouder en hebben niet alleen een partner, maar ook kinderen. Hierbij een kijkje in het gezinsleven van Karen, Kathleen en Kristel.
Karen
In 2016 trouwde Karen met drummer Antony Van der Wee en samen met hem kreeg zij een zoon, Sky, die voor Karen altijd haar grootste trots is. Helaas strandde hun huwelijk in 2023 na een relatie van 17 jaar. Nu focust Karen zich vooral op haar allergrootste liefde: haar zoon.
Kathleen
Kathleen Aerts verliet K3 in 2009 en besloot zich volledig op haar gezin te richten. Ze trouwde op 12 juni 2010 met Steven van Hoof, en samen kregen ze twee zoons, Jay en Lewis. Het gezin woont in het prachtige Zuid-Afrika. Kathleen deelt geregeld haar gezinsgeluk met haar volgers, en het is duidelijk dat haar partner en kinderen haar grootste bron van vreugde zijn.
Kristel
Kristel Verbeke, voormalig lid van K3, besloot in november 2015 een nieuwe rol aan te nemen en werd manager van de nieuwe K3, bestaande uit Hanne, Klaasje en Marthe. Ze begeleidde het trio als hun manager en hielp hen bij het vinden van hun plek in de muziekwereld.
Kristel is getrouwd met zanger Gene Thomas en samen kregen ze twee dochters, Nanou en Lily. Op social media deelt ze regelmatig liefdevolle gezinsmomenten aan haar volgers. Geweldig om te zien.
De drie iconische meiden van K3 komen weer samen voor een reünie, en fans kunnen niet wachten om ze weer samen op het podium te zien! Wauw, wat een prachtig en mooi leven hebben ze opgebouwd, zowel op persoonlijk als professioneel vlak!