bo wilkes
Zie ook:
Delen

Gezinsuitbreiding voor Bo Wilkes: ‘Soms kan iets heel snel gaan als iets goed voelt’

Een paar weken geleden overleed haar hondje Willem, die nog maar heel klein was. Ondanks het verdriet, deelt zij nu een heel mooi nieuwtje.

Afscheid…

Maanden geleden werd het gezin van Bo uitgebreid met een klein hondje, Willem. Na een paar maanden kwamen zij erachter dat hij een ernstige nierafwijking had en hij ging snel achteruit. Het gezin heeft dan ook met veel verdriet afscheid van hem moeten nemen.

Gezinsuitbreiding

Het verdriet om Willem is nog steeds groot, maar gelukkig hebben zij nu wel opnieuw iets wat hen allemaal laat lachen: een nieuwe pup. Op Instagram plaatst Bo een onwijs schattig kiekje met haar kinderen en het hondje en zij schrijft:

‘Welkom in de familie, lieve Bobbie!

Soms kan iets heel snel gaan als iets goed voelt. Drie weken geleden ontvingen we een lieve DM van iemand met een nestje Franse Bulldoggen. Ze had ons verhaal over Willem gehoord en na het beluisteren van onze podcast stelde ze ons voor aan Bobbie uit Spanje.

Bobbie voldoet aan alle strikte richtlijnen van dit ras en op de foto zagen we meteen dat het een ontzettend lief diertje is! Inmiddels is hij al een dag bij ons, en het gaat geweldig! We zijn erg blij met hem.’

Bo Wilkes

Bo Wilkes was nog maar 22 jaar oud toen zij meedeed aan het programma ‘Echte Gooische Meisjes’. Samen met Pauline, Kimberly, Florine en Leslie werd Bo gevolgd in haar dagelijks leven en draaide alles om de glitter en glamour. De ‘Meisjes’ van toen zijn inmiddels allemaal ouder, wijzer én moeders. En dus werd de serie ‘Echte Gooische Meisjes’ nieuw leven ingeblazen en werd het ‘Echte Gooische Moeders’.

Bron en Beeld: Instagram Bo Wilkes

Delen

Meer over Bo Wilkes

Bo Wilkes deelt verschrikkelijk nieuws: 'We hebben afscheid moeten nemen...'
Bo Wilkes deelt verschrikkelijk nieuws: ‘We hebben afscheid moeten nemen…’
Echte Gooische Moeder Bo Wilkes deelt liefdesnieuws en wordt overspoeld met reacties
Echte Gooische Moeder Bo Wilkes deelt liefdesnieuws en wordt overspoeld met reacties
Lees alle artikelen over Bo Wilkes