Bente Fokkens
Zangeres Bente Fokkens timmert al jaren stevig aan de weg. Na het succes van haar tweede album drift (genomineerd voor een Edison) en optredens op festivals als Pinkpop en Concert at Sea, staat ze nu volop in de spotlights met haar eigen show Droom opwaarts in Koninklijk Theater Carré. Maar Bente kennen we niet alleen van haar muziek. Ze speelde in films als Misfit, Soof 2 en Kappen, én won het populaire programma De Verraders. Ook in Het Perfecte Plaatje en Ik hou van Holland wist ze het publiek voor zich te winnen. Ze is niet alleen een sterke performer, maar ook een van de meest herkenbare gezichten van haar generatie.
Vriend Sam
Achter deze succesvolle artiest staat al jaren een grote liefde: Sam Lawalata, beter bekend als Sim Fane. De twee zijn al lange tijd samen en vormen ook op muzikaal vlak een gouden duo. Sam is producer en werkte onder andere met artiesten als S10 en natuurlijk met Bente zelf. Op social media laat Bente af en toe iets zien van hun relatie, en volgers zijn het erover eens: Sam is niet alleen muzikaal getalenteerd, maar ook nog eens hartstikke knap! Met zijn creatieve looks, stijlvolle outfits en rustige uitstraling is hij een perfecte match bij de energieke Bente.
Samen vormen ze een sterk én stijlvol koppel, zowel in de studio als daarbuiten. Bekijk de foto’s van het prachtige koppel hieronder.