100%NL Magazine
Zie ook:
Delen

Robert ten Brink over Televizier-Ring in Memoriam: ‘Dan denk je toch: misschien zit je er volgend jaar zelf bij’

Robert ten Brink mocht gisteren 70 kaarsjes uitblazen, maar groots vieren wil hij zijn verjaardag niet meer. Hij vertelt over de toekomst én zijn geheim om gezond te blijven.

Robert ten Brink

Robert ten Brink is bekend als Nederlands televisiepresentator. Oorspronkelijk was ten Brink acteur en was aangesloten bij theatergroep Splinter. De presentator is vooral bekend van het presenteren van Lingo, All You Need Is Love, Love Is In The Air en het Jeugdjournaal. In 2015 was ten Brink de presentator van The Passion in Enschede.  

Toekomstplannen en pensioen

Robert blies gisteren 70 kaarsjes uit, maar hij denkt voorlopig nog niet aan zijn pensioen. In gesprek met Shownieuws legde Robert uit dat hij zijn verjaardag niet gaat vieren en dat hij het liefst geen cadeaus ontvangt. ‘Dat is mijn mantra geworden: niet vieren, geen cadeaus. Maar we gaan wel een biertje drinken met wat mensen. Het is een beetje een dubbele leeftijd. Het is niet zo dat je nog gaat denken van ‘wat kan ik over dertig jaar nog eens even gaan doen?’ Het voelt toch net iets anders. We hebben net op het Televizier Ring-gala een enorme ‘in Memoriam’ gehad. Heel prachtig gedaan. Dat waren zóveel mensen, dan denk je toch: misschien zit je er volgend jaar zelf bij.’

Gelukkig zijn Robert, zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen nog hartstikke gezond. Wat zijn geheim daarvoor is? ‘Ik heb twee honden, die houden je echt wel actief. Sporten doe ik niet, ik heb sporten altijd gehaat. Ik vind het eenzaam en triest.’

Op naar nog heel veel gezonde jaren, Robert.

Bron en Beeld: Shownieuws

Delen

Meer over Robert ten Brink

Prachtig babynieuws voor Robert en Roos ten Brink: 'Een zoveelste wonder'
Prachtig babynieuws voor Robert en Roos ten Brink: ‘Een zoveelste wonder’
Robert ten Brink bedreigd met pistool: 'Dit heb ik nog nooit verteld'
Robert ten Brink bedreigd met pistool: ‘Dit heb ik nog nooit verteld’
Lees alle artikelen over Robert ten Brink