Leo Alkemade
Leo Alkemade is een Nederlandse cabaretier, acteur, schrijver en liedjesschrijver. Je kunt hem onder andere kennen van Ik hou van Holland, The Passion, Goede Tijden Slechte Tijden en Oogappels. Ook is Leo dagelijks te zien in de Prijsvrij-reclame, waarin hij samen met zijn dochter Liselot een rol heeft. Naast een dochter Liselot, kregen Leo en Margriet nog drie kinderen: Mick, Kars en Boris.
Lookalike
In een zaal vol met ouders en kinderen, kun je gelijk zien welke vier kinderen bij Leo horen. Zij lijken alle vier namelijk onwijs veel op hun vader en dat is geweldig om te zien.
Vandaag is Mick, de oudste zoon van Leo en Margriet, jarig. Hij blaast 19 kaarsjes uit en gaat ieder jaar meer op Leo lijken. Op Instagram deelt Leo een foto van hem en niet alleen de felicitaties stromen binnen, maar ook de reacties over zijn looks. ‘Echt een ‘Leo’ gezicht. Van harte gefeliciteerd Mick’, reageert iemand. Zo leuk om te zien.
Nu weet je in ieder geval hoe je er over +- 30 jaar uit zal zien, Mick. 😉