Hélène Hendriks
Hélène Hendriks; ooit een gedreven hockeyster, nu een bekende presentatrice die moeiteloos het scherm verovert. Vanaf juni 2019 presenteerde ze een tijd de talkshow Hendriks en Genee. Ze deed dit samen met Wilfred Genee. Ook schoof ze regelmatig aan als sport-deskundige tijdens 6 inside. Daarnaast schuift ze ook vaak aan bij Vandaag Inside én verving ze Johnny de Mol als presentatrice van HLF8. We genieten volop van Hélène op tv en hopen dat aankomend jaar nog veel te mogen doen!
Al jaren is Hélène gelukkig met haar partner, Frans Vinju. Dat er 22 jaar verschil tussen de twee zit, maakt voor Hélène niet uit.
Samenvatting
Regelmatig deelt Hélène foto’s op Instagram, maar meestal zijn dat werkgerelateerde kiekjes met collega’s of van zichzelf achter de desk. Dit keer is het een fotoreeks waarin de afgelopen zomer is samengevat. Het zijn 4 foto’s met haar grote liefde en beste vriend bij zich. Het is niet haar partner, want die wil buiten de schijnwerpers blijven, maar het is haar hond. Foto’s om bij weg te smelten.
De enthousiaste en liefdevolle reacties stromen al snel binnen onder de fotoreeks. ‘Ziet er lekker ontspannen uit de vakantie’, ‘Kijk hem toch liggen ook. Smelt je toch weg van’ en ‘De mooiste zomers’, is een greep uit de reacties. Dit is inderdaad echt heerlijk.