Uden
Nikkie kocht samen met haar verloofde Dylan Drossaers in 2019 een gigantische villa in het Brabantse dorpje Uden. Zelf is Nikkie geboren in Wageningen en Dylan in Eindhoven. Samen hebben ze ervoor gekozen om zich in het dorpje Uden te vestigen. En wij snappen wel waarom!
Riante woning
Het huis dat ze samen hebben gekocht is namelijk gigantisch! Ze kochten het landhuis voor € 645.000 en sloten een hypotheek af van € 662.300. Daarvoor hebben ze wel een woonoppervlakte van maar liefst 293 vierkante meter en een achtertuin van maar liefst 1155 vierkante meter. Totaal heeft het huis vijf slaapkamers en 2 badkamers en bovendien een wijnkelder. Bekijk hier foto’s van het prachtige optrekje.
Verloofde Dylan
Nikkie is al sinds 2018 dolgelukkig met haar verloofde Dylan. In 2019 werd ze ten huwelijk gevraagd door haar grote liefde en ze wonen al meer dan een jaar samen.