Ilse de Lange
Ilse De Lange is bekend als Nederlands zangeres. De doorbraak was in 1998 toen ze naar Nashville ging om daar een album op te nemen. Met het album dat ze daar op nam brak ze door in Nederland. Ze won meerdere keren een Edison over de jaren heen en haar albums behaalden achttien keer platina.
In 2014 deed Ilse DeLange met Waylon als het duo The Common Linnets mee aan het Eurovisiesongfestival voor Nederland. Met het nummer Calm After the Storm werden ze tweede.
Partner Bart
Ilse DeLange is al jarenlang gelukkig met haar partner Bart Vergoossen, al verschijnen de twee maar zelden samen op de rode loper. Het stel is inmiddels bijna 25 jaar samen.
Bart is drummer bij The Common Linnets, de band van Ilse, waardoor ze veel samen onderweg zijn. Kinderen hebben ze niet. Hun liefdesverhaal begon in de jaren negentig, toen Bart speelde in een begeleidingsband tijdens een countrygala. Ilse kwam hem daar meerdere keren tegen en was direct gecharmeerd. Dat vertelde ze eerder in een interview met het AD. Toen Ilse op zoek was naar een nieuwe band, vroeg ze Bart om mee te spelen. De klik bleek wederzijds en vanaf het begin was al duidelijk dat er meer speelde dan alleen muziek.
Bekijk hieronder de foto’s van Bart en Ilse.