Onverwachte operatie
Shelly Sterk laat na enige tijd van afwezigheid weer van zich horen op social media. De presentatrice deelt in haar Instagram Stories een foto vanuit het ziekenhuis.
‘Het is even stil hier’, begint de presentatrice haar bericht. ‘Loopt even iets anders dan gepland. Van de week een operatie gehad waarbij m’n eileider weggehaald is. Zat een grote cyste op die ervoor zorgde dat ‘ie draaide, dus hij moest eruit.’
Shelly moet het de komende tijd rustig aandoen en herstellen, vervolgt ze. ‘Twijfelde een beetje of ik dit wel online moet zetten, wil het niet groter maken dan het is. En is ook best privé. Maar aan de andere kant vind ik ‘het echte leven’ bij anderen altijd heel fijn i.p.v. alleen de mooie dingen. Dus vandaar, dit hoort er ook gewoon bij’, vervolgt ze.
Wat heftig… Wij wensen Shelly heel veel sterkte en een spoedig herstel toe!
Shelly Sterk
Shelly Sterk kennen we als de blonde, goedlachse presentatrice. Ze is gelukkig getrouwd met haar grote liefde Mark. In 2019 werden Shelly en Mark voor het eerst ouders van een zoon, Jake. Twee jaar geleden beviel Shelly van haar tweede zoon, Jess. De twee jongens laten dagelijks iedereens hart smelten met hun ondeugende koppies.
