100%NL Magazine Marco Schuitemaker
Zie ook:
Delen

Marco Schuitmaker deelt heftig nieuws: ‘De politie is langs geweest en er is aangifte gedaan’

Net nadat Marco Schuitmaker gisteren vrolijk wakker werd, kwam hij buiten tot een vreselijke ontdekking. Hij deelt er een bericht over op zijn socials.

Marco Schuitmaker

Engelbewaarder; het was dé zomerhit van een paar jaar geleden. De zanger van het lied, Marco Schuitmaker, is sindsdien ook niet meer weg te denken van het podium. Zijn carrière blijft in een stijgende lijn zitten. Zo maakt hij nu singles met de grootste artiesten, maar treedt hij ook op tijdens concerten van collega’s.

Aangifte en onderzoek

Wat begon als een mooie, zonnige dag, liep al snel uit tot een dag met onderzoek, politie, schade en angst. Inbrekers hebben namelijk geprobeerd om twee auto’s van Marco binnen te komen. Het is hen gelukkig niet gelukt, maar Marco deelt de schade op Instagram en hij hoopt dat mensen iets hebben gezien of gehoord. Bij de foto’s van de gescheurde autoramen schrijft hij:

‘Vannacht hebben onbekenden geprobeerd in te breken in onze auto’s. Beide auto’s zijn beschadigd, maar gelukkig zijn de daders niet binnengekomen.
De politie is inmiddels langs geweest, heeft onderzoek verricht en er is aangifte gedaan.
Heeft iemand afgelopen nacht iets verdachts gezien in de omgeving? Laat het ons weten of neem contact op met de politie. Alle informatie, hoe klein ook, kan helpen.’

Wat heftig zeg. Hopelijk worden de daders snel opgepakt en gebeurt dit niet nog eens.

Bron en Beeld: Instagram Marco Schuitmaker

Delen