100%NL Magazine Kees en John de Bever
Zie ook:
Delen

OH NEE… Kees de Bever loopt hoofdwond op en belandt in het ziekenhuis

Tijdens de filmopnames op Malta liep Kees de Bever een hoofdwond op en hij moest daarvoor urenlang naar het ziekenhuis op het eiland.

Hoofdwond

Voor opnames van hun eigen bioscoopfilm De Bevers: Alles voor de Fans! zijn John en Kees de Bever op Malta. Helaas verliep de opnamedag iets anders dan gepland, want Kees liep op de set een hoofdwond op en hij belandde in het ziekenhuis. Dit liet zijn manager weten aan RTL Boulevard. ‘Kees wilde na een hele goede take even onder een parasol gaan zitten. Toen stak er een grote pin uit en daar is Kees zo vol met zijn gezicht ingelopen’. Vervolgens is Kees naar de eerste hulp gegaan en hier heeft hij urenlang gewacht op de juiste hulp.

Kees liet weten dat hij na 7 uur terug naar de hotelkamer mocht. ‘Alles gelukkig goed’, vertelde hij. Gelukkig viel het allemaal mee en gaat het nu weer goed met Kees.

John en Kees de Bever

John de Bever is bekend als Nederlands voormalig prof- en zaalvoetballer. Na te stoppen met deze carrière begon hij met zingen. John heeft veel hits op zijn naam staan, maar de bekendste van allemaal is natuurlijk ‘Jij krijgt die lach niet van mijn gezicht’. In 2009 trouwde hij met Kees Stevens die op dat moment zijn vriend en manager was. Het stel is nog altijd heel gelukkig samen. Heel Nederland is gek op John en Kees.

Bron en Beeld: RTL Boulevard

Delen