Frank de Boer
Samen met zijn tweelingbroer Ronald de Boer heeft Frank jarenlang als profvoetballer gespeeld. Hij speelde onder andere voor Ajax, FC Barcelona en Galatasaray. Inmiddels is Frank niet meer actief als voetballer en coach.
Wat Frank wel is, is een hele trotse partner, vader en opa. Hij is al tientallen jaren gelukkig met Helen de Boer en met haar kreeg hij drie dochters: Romy, Jackie en Beau. Zijn oudste dochter Romy is moeder van twee kinderen en ook dochter Beau is moeder van een zoon en dochter. Het geluk kan niet op voor de hele familie.
Smoorverliefd
Dat Frank nog steeds smoorverliefd is op zijn vrouw, blijkt ieder jaar maar weer, als hij Helen op haar verjaardag in het zonnetje zet. Vandaag deelt hij een krantenknipsel van hun trouwdag. Frank en Helen staan er samen met hun twee oudste dochters op. Frank schrijft bij de foto op Instagram:
‘Kwamen deze toevallig tegen bij het opruimen. Beste handtekening (contract) ooit. Van harte gefeliciteerd lieverd met je verjaardag. Dat we dit nog vele jaren meer samen mogen vieren. love you’
Wat een onwijs lieve woorden van Frank zeg en wat een geweldige, prachtige foto is dit. Van harte gefeliciteerd, Helen!