Sexy jurk
The Streamers – de populaire gelegenheidsband met bekende Nederlandse artiesten – zorgden vorig weekend opnieuw voor een muzikaal spektakel tijdens hun concert Streamers en Strijkers. Met een live strijkorkest en een indrukwekkende show was het een avond vol sfeer, muziek en talent.
Het was Emma Heesters die écht de show stal. Op Instagram deelde ze een oogverblindende foto waarin ze te zien is in een stijlvolle, rode jurk die zowel sexy als elegant is. Haar look ademt klasse en de reacties zijn dan ook alleen maar positief. Emma straalde enorm en zij genoot duidelijk van deze magische avond.
Emma Heesters
Emma Heesters begon haar carrière met het delen van covers op YouTube en groeide al snel uit tot een van de populairste zangeressen van Nederland. Haar grote doorbraak kwam in 2019 toen ze deelnam aan Beste Zangers. Sindsdien was ze te zien in programma’s als Ik hou van Holland, I Can See Your Voice en in Jachtseizoen. Ook schitterde ze als de krokodil in The Masked Singer, waar ze de tweede plaats behaalde. Ondanks een lastige periode vond Emma haar kracht terug – en dat laat ze keer op keer horen én zien.