100%NL Magazine Emma Kok
Zie ook:
Delen

Emma Kok woedend vanuit het ziekenhuis: ‘De pijn en steken werden steeds erger’

Hoewel zij in eerste instantie dacht dat een bezoek aan het ziekenhuis haar iets zou opleveren, is Emma nu alleen maar heel boos teruggekeerd...

Hypnose therapie

Gistermiddag deelde Emma een heel heftig bericht op Instagram. Met heftige pijn ging zij naar het ziekenhuis, maar daar lijkt zij niet serieus te worden genomen. In een lang, boos bericht schrijft zij:

‘Ik heb nu al ruim een maand erge pijn en steken vanaf mijn slokdarm t/m mijn onderbuik. Het begon met “gastropijn”, steken op de borst, ribben en rug. Die pijn is voor mij heel herkenbaar want dat heb ik een aantal keer per jaar door mijn gastroparese. Maar het werd alleen maar erger en ik kreeg ook pijn en steken op mijn buik en onderbuik. Dat herkende ik niet. Ik werd misselijk als ik wat probeerde te eten, en zelfs na een slokje water kwam de misselijkheid opzetten. Ik eet nu niks meer, drink minder, heb mijn sondevoeding verlaagd en mijn medicijnen verhoogd.

De pijn en steken werden steeds erger dus ging ik vandaag met mama naar het ziekenhuis. Ik moest een echo laten maken, urine afgeven en bloed laten prikken. De echo liet niks vreemds zien en daar ben ik uiteraard heel erg blij mee. Tijdens het wachten zagen we via de mail de uitslagen van bloed en urine al binnen komen. Er waren er een aantal afwijkend. We dachten we horen het dadelijk wel.

Bij de arts kregen we te horen dat alles er goed uit zag . Geen afwijkingen op de echo en bloed en urine was ook goed! Huhhhh???? Er werd aan mijn buik gevoeld en op een gegeven moment werd er een blaadje gepakt en werd er getekend. Als er getekend wordt dan weet ik al genoeg. Want ze gingen me uitleggen dat ik via mijn brein pijnlijke signalen doorstuur naar mijn maag en darmen en dat veroorzaakt mijn pijn. Dus als ik dat vertaal naar het Nederlands zeggen ze eigenlijk dat het tussen mijn oren zit.

Toen kwamen ze met de grote oplossing. Ik moet in Hypnose therapie. Ik draaide nog net niet met mijn ogen toen dat gezegd werd. SERIEUS???? HYPNOSE THERAPIE.
Als ik aan iets positiefs denk dan gaat mijn pijn vanzelf weg. En als ik geluk heb gaat dan ook mijn gastroparese weg. Op een of andere manier hebben ze het ALWEER voor mekaar dat ik boos en ongehoord het ziekenhuis uitloop. Ik voel me achterlijk. Ik voel me dom. Het ergste is dat je aan jezelf gaat twijfelen. Gastroparese patiënten lopen overal hetzelfde tegenaan. Wij worden niet gehoord. En dit MOET veranderen!!!!’

Wat verschrikkelijk zeg en wat vreselijk dat Emma deze pijn met zich meedraagt…

Emma Kok

Emma Kok is hét zangtalent van Nederland. Met haar gouden stem en betoverende optredens verovert ze harten in binnen- en buitenland. Sinds de winst bij The Voice Kids en Ministars én de samenwerking met André Rieu is Emma niet meer weg te denken van het podium. Jong, puur en vol passie: Emma raakt iedereen recht in het hart!

Bron en Beeld: Instagram Emma Kok

Delen