Lookalike
Lange, blonde lokken of kort, bruin haar: Jim Bakkum kan alles hebben en dat heeft hij de afgelopen jaren wel bewezen. Hij verandert regelmatig van kapsel en het valt steeds op dat alles hem goed staat.
Nu plaatste hij een foto die flink wat jaren geleden genomen is en dit kapsel hebben wij de afgelopen jaren dan ook niet meer gezien. Hij vindt zichzelf hier op Beatrix lijken en schrijft: ‘Vond een foto van Prinses Beatrix in haar jongere jaren op vakantie in Curaçao in mijn archief. Mooi om te zien.’
Wat een prachtige jeugdfoto zeg. Leuk om Jim in z’n jongere jaren te zien. Ook dit kapsel stond je goed hoor… 😉
Jim Bakkum
In 2002 mocht heel Nederland kennismaken met de piepjonge Jim Bakkum. Jim besloot mee te doen aan de allereerste editie van Idols en wist het zelfs tot de finale te schoppen! Hij moest het opnemen tegenover Jamai Loman, die er met de winst vandoor wist te gaan. Gelukkig voor Jim betekende zijn tweede plaats geen einde van zijn zangcarrière want inmiddels, na 22 jaar, is hij nog steeds actief als zanger, acteur en jurylid!