Hersenbloeding
Een paar maanden geleden is Julius Jaspers getroffen door een hersenbloeding. Zijn familie liet destijds af en toe weten hoe het met hem ging, maar verder deelt hij, behalve foto’s van eten, niet veel over zichzelf op zijn sociale media.
Iets te vieren
Vandaag deelde de chefkok een Instgramstory en dat is gelijk een hele leuke en positieve, want hij en zijn vrouw hebben iets te vieren. De twee zijn namelijk 32 jaar samen en dat vieren zij met een lunch in Amsterdam. Wat geweldig om te zien dat Julius en zijn vrouw weer kunnen genieten van dit soort momentjes. Op naar nog heel veel mooie jaren samen.
Julius Jaspers
Julius Jaspers is een Nederlandse kok en schrijver van kookboeken. Veel mensen kennen hem van tv. Hij presenteerde onder andere het programma Topchef op RTL5. Daarnaast is hij eigenaar van de Amsterdamse restaurants Julius Bar & Grill en Happyhappyjoyjoy.
