Monique en Roxeanne weer samen
Na de veelbesproken breuk tussen André Hazes en Monique Westenberg zijn de ex-schoonzussen weer een keer samen op pad. Op Instagram posten Monique en Roxeanne verschillende foto’s en video’s dat ze samen een dagje naar de boerderij zijn.
En dat waren ze niet alleen! Ook Roxeanne’s grote liefde Erik was erbij aanwezig, en laten we de twee zoontjes niet vergeten! Neefjes André en Fender waren ook van de partij. De twee zijn te schattig samen en kunnen het supergoed vinden.
Nieuwe relatie André
De foto’s van de reünie tussen Monique en Roxeanne komen één dag na de bekentenis van André Hazes tijdens Beau online. Tijdens de talkshow bij Beau liet André weten inderdaad een relatie te hebben met Sarah van Soelen.
Als Beau vraagt over zijn relatie met Sarah en of zij dan ook echt zijn nieuwe liefde is. Daarop antwoordt hij, ietwat twijfelachtig: ‘Ja… ja… nee, ja. Ik ben wel gek op dat meisje, ja.” André had gelijk door dat hij misschien iets teveel had gezegd, maar wilde graag eerlijk zijn.