Nielson
Vanaf jongs af aan was Nielson al druk bezig met muziek. In 2012 besloot hij om mee te doen aan de talentenjacht De beste singer-songwriter van Nederland. Ondanks dat Nielson er niet met de winst vandoor ging, scoorde hij wel een hit met Beauty & de Brains.
En vanaf dat moment ging het hard! In 2014 bracht hij zijn eerste album uit, die op de tweede plaats in de Nederlandse albumlijst eindigde. Dit jaar was Nielson ook een van de deelnemers van de Beste Zangers.
Roddels
Nielson woont sinds 2013 samen met zijn grote liefde Hanna. 3 jaar later is het stel getrouwd, maar sinds twee weken zitten er breuken en scheuren in het huwelijk. Yvonne Coldeweijer bracht namelijk naar buiten dat Nielson niet altijd even trouw is geweest. Vandaag laat hij van zich horen.
‘Lieve volgers, nav berichten in verschillende media willen we laten weten dat we samen bezig zijn met het oplossen van problemen in ons huwelijk. Dit gedeelte van ons leven is privé en houden we verder tussen ons. Hanna en ik hopen op jullie respect hiervoor. Wij wensen jullie een gezond en gelukkig nieuwjaar toe. Liefs Niels & Hanna’.