Frans en Mariska Bauer
Al jaren het powerkoppel van Nederland: Frans en Mariska Bauer. Zij zijn trotse ouders van vier zoons: Jan, Christiaan, Frans en Lucas. Inmiddels zijn zij ook apetrotse opa en oma van een kleinzoon, Jan Bauer. Het lieve zoontje van Jan en Danique.
Liefdesbreuk
Niet alleen zoon Jan is gelukkig in de liefde, maar ook Christiaan en tot voor kort ook zoon Frans. Helaas is zijn relatie met Liza nu stuk gelopen. Dit bevestigde het management van de familie Bauer aan RTL Boulevard. De twee maakten hun relatie vorig jaar oktober bekend, maar hebben toch besloten dat zij niet elkaars ware liefde zijn.
Vader Frans is heel benieuwd naar het verdere liefdesleven van zijn zoon. ‘Frans Junior is een ventje, vraag me af of hij de liefde ooit gaat vinden. Het is een soort ontdekkingsreiziger’, zei hij.
Liza is overigens wel te zien in het nieuwe seizoen van De Bauers, dat vanaf komende vrijdag weer te zien is.