Kwaadaardige hersentumor
Jegor was één van de kandidaten van het laatste seizoen Over Mijn Lijk. Hij heeft een kwaadaardige hersentumor en in 2015 kreeg hij een prognose van 7 jaar. Die jaren zijn inmiddels voorbij en Jegor leeft nog. Hij is positief en geniet van al het leuks in de wereld, zoals zijn vriendin en zoontje, maar ook werken en reizen.
Operatie afvinken
Vandaag deelde Jegor een foto vanuit het ziekenhuis, want hij is geopereerd. Toch is het geen operatie die te maken heeft met zijn ziekte. Het gaat namelijk om zijn amandelen en hij schrijft:
‘Operatie. Maar gelukkig niet in mijn hersenen!!! Het is eens wat anders om je amandelen eruit te moeten halen.. kunnen we weer afvinken.. Eerlijk gezegd geeft het me wel flink wat flashbacks naar mijn hersenoperaties, maar dat hoort denk ik bij het verwerkingsproces. Leuk is anders, maar ik hoop dat deze operatie me helpt om me op dagelijkse basis beter te voelen. Iets wat natuurlijk altijd een goed idee is, maar gezien mijn diagnose belangrijker is dan ooit!’
Wij wensen je een spoedig herstel, Jegor.