100%NL Magazine Martien Meiland
Zie ook:
Delen

Pijnlijke operatie voor Martien Meiland: ‘We doen het er maar mee…’

Op een Instagramvideo die Maxime Meiland plaatst, laat Martien weten dat hij is geopereerd aan zijn hand.

Martien Meiland

Samen met Erica, Maxime en Montana behoort Martien tot één van de bekendste families van Nederland: de familie Meiland. Er gaat geen week voorbij dat de familie Meiland niet in het nieuws is en het lijkt erop dat alles wat zij aanraken verandert in goud. Het moge wel duidelijk zijn dat verbouwen en klussen in het bloed zit bij de Meilandjes, want als de ene klus geklaard is, begint de andere. Zij zitten in ieder geval nóóit stil.

Onder het mes

Martien heeft kort in het ziekenhuis gelegen, want hij is gisterochtend geopereerd aan zijn rechterhand. Dit vertelde hij in de Instagramstory van zijn dochter Maxime. Martien hoefde gelukkig niet helemaal onder narcose. ‘Nee, niet helemaal onder zeil’, vertelt hij opgelucht. ‘Nou, dus, ja.. we doen het er maar mee. Het moet helen zeggen ze.’

Het blijkt dat Martien last had van een zogenoemde koetsiershand. Dit is een aandoening aan het bindweefsel in de hand, waarbij de vingers langzaam krom kunnen trekken of stijf kunnen worden.

Hopelijk heelt het snel, Martien.

Bron en Beeld: Instragram

Delen

Meer over Martien Meiland

Martien Meiland tot over zijn oren verliefd: 'Zo gezellig'
Martien Meiland tot over zijn oren verliefd: ‘Zo gezellig’
ZIEN: fans in shock door nieuwe look Martien Meiland
ZIEN: fans in shock door nieuwe look Martien Meiland
Lees alle artikelen over Martien Meiland