Anky van Grunsven
Anky van Grunsven is drievoudig is bekend als Nederlandse dressuuramazone. Anky is drievoudig olympisch kampioen en zij is Nederlander die in totaal de meest olympische medailles op de zomerspelen in de Nederlandse sportgeschiedenis heeft behaald.
Met ambulance afgevoerd
Het nieuwe jaar is alles behalve goed en positief begonnen voor Anky. Op Instagram plaatst zij een foto van een besneeuwde weg en daarbij schrijft zij:
‘Update. Oudejaarsdag een flinke val van een paard gemaakt. Lijkt erop dat als ik val ik het wel gelijk goed doe. Met de ambulance afgevoerd, bekken gebroken. Geluk bij een ongeluk; geen operatie nodig. Komende tijd dus even niet te paard en eerst maar eens weer aan het lopen zien te komen. Even rustig aan dus.’
Wat een pijnlijke en heftige val is dat geweest. Wij wensen Anky een spoedig herstel.