Leslie Keijzer
Leslie Keijzer is een Nederlandse mediapersoonlijkheid die de meeste mensen kennen van programma’s als Echte Gooische Meisjes, Echte meisjes in de jungle en Echte Gooische moeders. Samen met vriendinnen Pauline, Bo, Florine en Kimberly deelt zij lief en leed en samen maken zij de leukste dingen mee. Heel Nederland geniet keer op keer weer van alle seizoenen en avonturen van de Gooische moeders.
Leslie is al jaren samen met haar grote liefde, Govinda Den Hartog. Met hem kreeg zij twee kinderen: Moises en Manuel.
Gezinsuitbreiding
Bij twee kinderen blijft het niet voor Leslie en Govinda. Het stel had al twee katten en nu delen zij geweldig nieuws, want het gezin heeft er nog een kat bij. Op Instagram deelt Leslie een reeks te schattige foto’s van het nieuwe gezinslid. ‘Meet our new family member!
Dit is Gijs en voortaan wonen wij dus met z’n zevenen’, schrijft zij op Instagram. Wat een gezelligheid en wat is Gijs schattig!