100%NL Magazine huwelijk André Hazes en Monique
Zie ook:
Delen

AH NEE: Huwelijk André Hazes en Monique gaat dit jaar niet door

Als het aan André Hazes ligt stapt hij zo snel mogelijk met zijn Monique in het huwelijksbootje. Maar corona lijkt roet in het eten te hebben gegooid, waardoor ze hun droombruiloft niet door kunnen laten gaan.

Aan Shownieuws laat André weten dat hij zijn bruiloft graag groots viert en dat dit er helaas niet in zit dit jaar. Deze week werd bekend dat de avondklok weer twee weken wordt verlengd en dat we een reisverbod hebben tot 15 april. Ook lijkt het erop dat het nog even duurt voordat de meeste mensen in Nederland zijn gevaccineerd.

Ook vertelt André dat hij graag in het buitenland zou willen trouwen. ‘Het zal hoe dan ook op een zonnige plek zijn’, laat hij weten.

André vroeg Monique in december van vorig jaar ten huwelijk. Monique werd compleet verrast door André en wist niet wat haar overkwam.  ‘De meters naar hem toe waren zó spannend, want ik voelde natuurlijk in iedere cel wat er ging gebeuren’, aldus Monique destijds over het aanzoek.

Het gaat André voor de wind! Gister gaf hij een optreden weg voor Nederlands publiek in de Ziggo Dome. Weliswaar in coronastijl, maar dat mocht de pret niet drukken. Mensen dansten massaal in een polonaise en het was een groot succes.

 

Bron: Shownieuws | Beeld: Instagram

Delen

Meer over Andre Hazes

ONHERKENBAAR! André Hazes compleet in shock nadat Noa haar nieuwe look toont: 'Dat je dit durft!!'
ONHERKENBAAR! André Hazes compleet in shock nadat Noa haar nieuwe look toont: ‘Dat je dit durft!!’
Grote mijlpaal voor André Hazes: 'Gefeliciteerd Dré'
Grote mijlpaal voor André Hazes: ‘Gefeliciteerd Dré’
Lees alle artikelen over Andre Hazes

Meer over Monique Westenberg

Monique Westenberg deelt heel mooi babynieuws: 'Mooiste bericht van het jaar'
Monique Westenberg deelt heel mooi babynieuws: ‘Mooiste bericht van het jaar’
VIDEO: Monique Westenberg verrast zoon Dré en zijn reactie is onbetaalbaar
VIDEO: Monique Westenberg verrast zoon Dré en zijn reactie is onbetaalbaar
Lees alle artikelen over Monique Westenberg