Jaap Reesema
Jaap Reesema, ook wel bekend als Jake Reese, kennen we allemaal als artiest. In 2010 won hij X Factor en sindsdien timmert Jaap hard aan de weg.
Gezin met Kim Kötter
Samen met zijn prachtige vrouw Kim heeft Jaap een heel fijn gezin. Samen hebben ze drie zonen: Muck, Youp en Ted. In 2018, op een sprookjesachtige locatie in Oostenrijk, gaven Kim en Jaap elkaar het jawoord.
Foto’s uit oude doos
Tegenwoordig kennen we Jaap als die leuke man en artiest, maar wat veel mensen niet weten is dat Jaap hard werkt om zo gezond mogelijk te zijn. Hij stond vorig jaar zelfs op de cover van Men’s Health. Echt een fantastische prestatie.
Bij een foto uit de oude doos schreef hij eerder: ‘In mijn jonge jaren was ik rond de 112 kilo. Absurd als ik er zo over nadenk. Bij 1.80 m is dat echt veel te veel. Ik strijd nog elke dag een beetje tegen de kilo’s. Netflix, wijn en een frikadel speciaal helpen niet altijd mee.’ Ook plaatste hij onlangs weer een foto van vroeger, waarop te zien is dat hij flink wat zwaarder was.
Jaap is haast onherkenbaar.