Freek vertelt aan weekblad Story dat hij dit jaar twee belangrijke taken heeft: “Trouwen met Katja en haar bezwangeren.” Hij is er van overtuigd dat het gaat lukken.
“We zijn ons ervan bewust dat ze 44 is geworden, maar hebben er alle vertrouwen in dat het geen obstakel hoeft te zijn. We vinden het een reële wens”, aldus Freek.
Mochten de twee straks een kindje verwachten, dan zitten er voor Katja wel eventuele gevolgen aan. Ze moet dan namelijk stoppen met haar medicatie die ze al jaren slikt voor haar dwanggedachten:
“Ik heb zo veel kwaliteit van leven ingeleverd doordat dwanggedachten mijn leven beheersten. Dat wil ik nooit meer.”
Maar voor een kindje met Freek heeft ze het ervoor over. Katja heeft al een dochtertje samen met Thijs Römer.