Schoonmoeder
Frans en Mariska zijn echte familiemensen en als er iets is waar zij van genieten, is quality time met dierbaren. Een dagje thuis, een etentje buiten de deur, een kopje koffie, of een vakantie samen: het gezin geniet er enorm van. Ook (schoon)moeder Wies is heel belangrijk voor de familie Bauer.
Mariska zocht haar schoonmoeder onlangs op en zij deelde wat prachtige foto’s met haar op Instagram. Zij schreef: ‘Wiesje zit prinsheerlijk op haar vakantieadres. Ze heeft het er enorm naar haar zin, dat is wel te zien… en terecht! Zon, rust, koffie gezelligheid en familie die op bezoek komt. Wat wil een mens nog meer?’ Dit is zo leuk en aandoenlijk.
Frans en Mariska Bauer
Waar de roddels, geruchten en scheidingen je rond de oren vliegen in BN’er-land staat er een koppel nog als paal boven water: Frans en Mariska Bauer. Het gelukkige stel is alweer 17 jaar getrouwd en nog altijd even gelukkig samen met hun kinderen.