Erik de Vogel en Caroline de Bruijn
Erik de Vogel en Caroline de Bruijn zijn beide acteurs, die je misschien beter kent als Ludo Sanders en Janine Elschot. Het duo speelt al jaren in de serie Goede Tijden Slechte Tijden.
Niet alleen in de serie spelen Erik en Caroline een stel, ook in het echte leven zijn ze een koppel! Inmiddels zijn de twee al zo’n 29 jaar samen en nog altijd heel erg gelukkig.
Liefde die blijft
100%NL Magazine: Wat weet het publiek niet van Erik en Caroline?
Caroline: ”Mensen hebben vaak een beeld van Erik dat volledig is gebaseerd op Ludo, maar dat beeld kan niet verder van de waarheid zijn. Erik is ongelooflijk lief en zorgzaam. Hij kan fantastisch koken, maar het zit in alles: hij zorgt gewoon graag. De dag begint met dat hij koffie voor me zet. Dat soort kleine dingen, elke dag opnieuw – dat maakt het groot.”
Erik: (stil, zoekt even naar woorden) ”Vanaf de eerste aanblik voelde ik al energie bij Caroline die overweldigend is. Warm, positief, vol zin in dingen. Ze heeft ook een soort stoïcisme: zonder het allemaal te benoemen gaat ze gewoon haar gang en maakt dingen heel. Nooit kapot. Dat bewonder ik enorm. (geëmotioneerd:) Het raakt me, omdat ik iets in haar herken dat ik zelf niet heb, maar wat me wél gegeven wordt. En dat gaat voorbij aan alle dagelijkse dingen. De boodschappen, koken, het huis – dat is allemaal bijzaak. Wat telt, is de verwantschap. Dat je elkaar herkent in iets dat groter is dan jezelf.”
Caroline: ”Ik denk dat dat is waarom wij nog steeds zo gelukkig zijn.”