Oogverblindend mooi
Op dinsdag 24 juni dineerden koning Willem-Alexander en koningin Máxima met ongeveer veertig regeringsleiders en staatshoofden in de Oranjezaal van Paleis Huis ten Bosch. Tussen alle mensen met nette pakken en donkere outfits viel er één iemand op en dat was koningin Máxima.
In plaats van een traditionele jurk koos Máxima voor een moderne jumpsuit. De outfit paste goed bij de officiële dresscode ‘tenue de ville’, die betekent dat de dames nette kleding dragen, zoals een jurk, broekpak of jumpsuit. Máxima’s jumpsuit was van zachte zijde in een frisse limegroene kleur, van Natan Couture. De jumpsuit heeft een diepe halslijn en mooie vleermuismouwen, waardoor het heel bijzonder en stijlvolle oogt.
Onder een foto van het Koninklijk huis op Instagram wordt massaal gereageerd: ‘Maxima is oogverblindend’, ‘Queen Maxima! GRL PWR!’ en ‘Koningin Maxima wat een plaatje op het bordes. Nederlands beste troef’, is een greep uit de reacties. Wij zijn het er helemaal mee eens.
Koningin Máxima en Willem-Alexander
Koningin Máxima en koning Willem-Alexander zijn al heel veel jaren gelukkig samen. De koning en koningin kwamen elkaar in 1999 voor het eerst tegen op een Spaans feest in Sevilla. Het klikte niet meteen en de vonk sloeg niet gelijk over, maar het stel kwam elkaar in New York voor een tweede keer tegen.
Máxima en Willem-Alexander bleven contact houden en zagen elkaar vaker. Willem-Alexander reisde vaak naar New York, waar Máxima woonde. De huidige koningin zei in eerste instantie niet dat zij een relatie had met een prins. Na een tijdje kon zij er niet meer omheen. Op 02-02-02 trouwde het stel, samen kregen zij 3 dochters en de rest is geschiedenis..