Natasja Froger
Natasja Froger kennen we natuurlijk allemaal als de vrolijke, lieve presentatrice met haar lange, blonde haren. Al jaren is zij samen met haar grote liefde, René Froger. Samen kregen zij twee kinderen: Maxim en Didier. Uit een eerdere relatie kreeg René nog twee kinderen: Natascha en Danny. Inmiddels zijn René en Natasja al meerdere keren opa en oma geworden. Wij genieten dagelijks van de leuke en mooie foto’s en video’s die de hele familie deelt.
Geluksmoment
Als er iets is waar Natasja gelukkig van wordt, is het quality time met haar hele familie. Zij geniet zo van dagjes weg samen, vakanties en oppasdagen. Vorig weekend stond dan ook in het teken van ongelooflijk veel geluksmomenten voor Natasja. Samen met een deel van de familie waren zij in de Efteling en daar deelt Natasja wat foto’s en video’s van. Zij schrijft:
‘Heerlijke dagen gehad afgelopen weekend met de helft van de familie, de andere helft helaas door ziekte geveld, in de Efteling. Ik vind dat persoonlijk toch het mooiste pretpark van Nederland. Misschien ook wel omdat ik er als kind zelf kwam met schoolreisje en dan nu onze kleinkinderen zie genieten, echt geweldig om te zie.
De winaars van de famiLU koekjes actie waren ook de hele dag in het park uitgenodigd en kregen als afsluiter een etentje en optreden van René en Danny. Een groot feest waar ook onze kleinkinderen enorm van genoten.
Daarna met z’n allen gelogeerd in hotel Loonsche Land.
Blijer kun je mij niet maken’
Wij begrijpen dat dit je écht blij maakt, Natasja. Hier draait het allemaal om…