Rachel Hazes
Rachel Hazes, wie kent haar niet. De weduwe van volkszanger André Hazes en de moeder van André en Roxeanne. Er gaat geen week aan ons voorbij dat we Rachel of een van haar familieleden voorbij zien komen in de media. En dat is niet voor niets, want de Hazes-familie is wellicht de meest besproken familie van Nederland. Het is in ieder geval nooit saai bij de familie Hazes.
Rachel is veel in Spanje te vinden, want zij is de trotse eigenaresse van Brasserie Casa Hazes in Torremolinos.
Zoenfoto
Niet heel vaak, maar zo nu en dan deelt Rachel een bericht over haar overleden man. De ene keer is dat op zijn verjaardag, de andere keer op zijn sterfdag en soms gewoon omdat zij hem zo mist. Volkomen logisch natuurlijk, want Rachel moet haar man al veel te lang missen en het verdriet blijft.
Afgelopen week plaatste zij een foto met hem in haar Instagramstory. Rachel en André gaven elkaar een kus op het podium en wij zien het publiek daarachter. Bij de foto plaatst Rachel een groot hart. Mooi zeg.
