100%NL Magazine Royce de Vries
Zie ook:
Delen

Royce de Vries laat emotioneel van zich horen tijdens rechtszaak vader

Donderdag maakten Royce, Kelly en Jacqueline de Vries gebruik van hun spreekrecht tijdens het hoger beroep in de zaak rondom Peter R. de Vries. Royce uitte daarbij zijn emoties in de rechtszaal.

Rechtszaak Peter R. de Vries

Donderdag was de vierde dag van het hoger beroep in de strafzaak rond de moord op Peter R. de Vries, de vader van Royce. Tijdens de zitting sprak Royce openhartig over zijn gevoelens.

‘Er is geen minuut dat ik niet aan mijn vader denk en aan het vreselijke wat hem is overkomen. Het is als een litteken dat nooit vervaagt. Soms dof aanwezig, soms schrijnend pijnlijk, maar altijd voelbaar’, zei Royce.

Hij vertelde ook over het feit dat hij de afgelopen jaren voor de tweede keer vader is geworden, en hoe dat hem confronteert met het gemis. 

‘Te midden van al die blijdschap voelde ik ook wie er níet was. Het deed me realiseren dat zelfs de mooiste momenten nooit meer hetzelfde zullen zijn. Het geluk is nooit meer ongeschonden.’

‘Opa sterretje’

Thuis wordt Royce ook geconfronteerd met lastige vragen van zijn vierjarige zoontje. Zo vroeg zijn zoontje onlangs: ‘of opa sterretje met een pistool is doodgemaakt’

Wat een heftig moment… We wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd.

Royce de Vries

Royce de Vries, de zoon van Peter R. de Vries, kan net als zijn vader niet tegen onrecht en is hij dus werkzaam als advocaat.

Royce is al jaren samen met zijn grote liefde, Amanda. Met haar stapte hij twee jaar geleden in het huwelijksbootje. Samen kregen zij twee zoontjes. Hun eerste zoon heet Fender. Hij is vernoemd naar zijn overleden opa, want hij heet Fender Peter de Vries. Twee jaar geleden werd Royce voor de tweede keer vader van een zoon, Lewis. Zij vormen samen een prachtig gezin van vier.

Bron: De Telegraaf, Beeld: Instagram Royce de Vries

Delen

Meer over Peter R. De Vries

Royce de Vries over monument voor zijn vader: 'Zijn ontzettend trots'
Royce de Vries over monument voor zijn vader: ‘Zijn ontzettend trots’
HEFTIG: Peter R. de Vries schreef afscheidsbrief aan kinderen
HEFTIG: Peter R. de Vries schreef afscheidsbrief aan kinderen
Lees alle artikelen over Peter R. De Vries

Meer over Royce de Vries

Royce de Vries laat emotioneel van zich horen tijdens rechtszaak vader
Royce de Vries laat emotioneel van zich horen tijdens rechtszaak vader
Royce de Vries doet boekje open over slaapproblemen
Royce de Vries doet boekje open over slaapproblemen
Lees alle artikelen over Royce de Vries