100%NL Magazine Andre en Monique
Zie ook:
Delen

Stappen André en Monique in het huwelijksbootje?

Voor Monique Westenberg was 2018 een pittig jaar. Haar trouwe viervoeter Dunya overleed, haar relatie met André stond op losse schroeven en haar stiefmoeder Maria kwam te overlijden. Maar het jaar 2019 belooft een mooi jaar te worden!

Met een nieuw huis en een kinderboek begint 2019 voor André en Monique positief. Het huis geeft rust, waardoor André soms al stiekem aan een sprookjeshuwelijk denkt.

Tijdens een interview met Shownieuws vraagt Monique zich af wanneer dit sprookjeshuwelijk plaats moet gaan vinden. Andre zegt hierover: ”Op en dag moet het wel gebeuren dat we gaan trouwen. Ik had een paar goede momenten in mijn hoofd, maar toen dacht ik: dit kan beter. Het moet iets goeds zijn, iets moois.”

Wanneer André uiteindelijk op zijn knieën zal gaan voor zijn Monique weten we dus nog niet, maar wij wachten in spanning af!

Bron: Shownieuws | Beeld: Instagram

Delen

Meer over Andre Hazes

LEZEN: Bruiloft in het verschiet voor André Hazes en Noa Braaf
LEZEN: Bruiloft in het verschiet voor André Hazes en Noa Braaf
André Hazes deelt nooit eerder vertoonde jeugdfoto met vader
André Hazes deelt nooit eerder vertoonde jeugdfoto met vader
Lees alle artikelen over Andre Hazes

Meer over Monique Westenberg

ZO LEUK: Monique Westenberg zet grote liefde in het zonnetje
ZO LEUK: Monique Westenberg zet grote liefde in het zonnetje
Monique Westenberg deelt droevig bericht: 'Moest vanmorgen in slaap worden gebracht...'
Monique Westenberg deelt droevig bericht: ‘Moest vanmorgen in slaap worden gebracht…’
Lees alle artikelen over Monique Westenberg