Maxime Meiland
Maxime Meiland was nog maar een klein meisje toen ze voor het eerst op de Nederlandse tv verscheen. In 2006 besloten Martien en Erica Meiland mee te doen aan het programma ‘Ik Vertrek’. Het gezin met Martien, Erica -en de toen nog kleine- Montana en Maxime vertrokken toen ook naar Frankrijk. In de jaren daarna is het gezin nog meerdere keren verhuisd en daardoor zijn zij bijna wekelijks te zien op tv.
Maxime kreeg uit een eerdere relatie een dochter, Claire. Samen met haar man en grote liefde, Leroy kreeg zij nog een dochter, Vivé. Samen vormen zij een prachtig gezin.
Trots
Gisteren deelde Maxime een hele aandoenlijke video in haar Instagramstory. Dochter Vivé mag met zwemles namelijk naar het volgende bad en daar kreeg zij een blauw armbandje voor. Als verrassing gaf zij deze aan haar vader, die zijn ogen dicht moest doen. Toen Leroy zijn ogen opende en het bandje zag, spatte hij uit elkaar van trots. Ook Vivé is onwijs blij. Dit soort video’s zijn toch om bij weg te smelten?