Leontine Ruiters
Jarenlang was ze getrouwd met Marco Borsato, totdat een paar jaar geleden het heftige nieuws naar buiten kwam dat Marco Borsato en Leontine Ruiters niet langer een stel zijn. Sindsdien heeft Leontine haar oude meisjesnaam weer aangenomen. Leontine brengt veel tijd door met haar kinderen en vrienden. Één van haar goede vrienden is de topstylist Leco van Zadelhoff.
‘Laten elkaar nooit meer los’
Afgelopen weken was Leontine samen met een groepje beste vriendinnen op reis. Samen vlogen zij naar Sri Lanka en aan de foto’s te zien is het een hele bijzondere trip geweest. ‘Jullie hebben deze vriendinnengroep misschien al vaker voorbij zien komen, want we gaan sinds een aantal jaar jaarlijks met elkaar op pad’, schrijft Leontine.
Zij blikt terug en deelt een reeks prachtige, jaloersmakende foto’s. ‘Ooit is dit ontstaan door een skitrip, georganiseerd door Anouk. We hebben elkaar nooit meer losgelaten en zien nu 1x per jaar samen weer een mooi deel van de wereld.
We zijn een bijzonder clubje bij elkaar, allemaal in een andere fase van ons leven, verschillende leeftijden, ieder een eigen stijl, eigenlijk allemaal heel verschillend en authentiek én vooral ook allemaal even avontuurlijk en gek!’ Zo bijzonder om dit met deze groep te doen.
Op naar de volgende reis dames!