Dankbaar
Mart en Jennifer leven een druk bestaan en omdat er zoveel leuks gebeurt in hun leven, moeten zij af en toe even stilstaan bij alle successen en geweldige gebeurtenissen. Op Instagram deelden de twee gisteren een reeks prachtige foto’s van de afgelopen tijd. Een foto van het stel samen, van lieve dochter Logan, van etentjes en andere fijne momentjes. ‘Het leven de laatste tijd. Dankbaar voor wat we nu hebben’, schrijven zij erbij. Mooi zeg!
Mart Hoogkamer en Jennifer van Ooijen
Een paar jaar geleden brak Mart Hoogkamer door, toen hij op het strand in Carihuela het nummer ‘Unchained Melody’ van The Righteous Brothers zong. Eerder deed hij al mee aan het programma ‘Holland’s Got Talent’, maar daar werd hij tweede. Na zijn succesnummer op het strand, is hij binnen no-time internationaal bekend geworden.
Mart is al jaren samen met zijn vriendin, Jennifer van Ooijen. Begin vorig jaar werden zij voor de eerste keer ouders van een dochtertje, Logan.