Heleen van Royen
Heleen van Royen, wie kent haar niet. De schrijfster van bestsellers ‘De Gelukkige Huisvrouw’, ‘De Ontsnapping’, ‘De Mannentester’ en nog veel meer boeken doet overal waar ze komt stof opwaaien. Zo staat Heleen niet alleen bekend om haar schrijfkunsten, maar zoekt ze ook vaak de randjes op. Zo bracht Heleen in 2014 het boek ‘Selfmade’ uit. Een bijzonder boek, vol met foto’s van heleen zelf waarbij ze zich letterlijk als figuurlijk blootgeeft.
Ook de relatie van Heleen deed destijds veel stof opwaaien. Inmiddels is Heleen alweer heel lang samen met haar grote liefde: drummer Bart Meeldijk. Dat er een leeftijdsverschil van 22 jaar tussen de twee zit, doet hen niks. En zo hoort het, echte liefde overwint alles!
He said yes
Op 8 maart, Internationale Vrouwendag, staat Heleen van Royen in De Kleine Komedie in Amsterdam voor een buitengewone avond. Met een knipoog naar diversiteit en vrouwelijke kracht belooft het een bonte avond te worden. Als klap op de vuurpijl heeft ze niemand minder dan haar goede vriend en kennis, Gover Melt, gevraagd om haar bij te staan in een speciale scène. En ja hoor, hij zei volmondig ja! Alvast een kleine preview lezen van de scène? Deze zie je hier.