Nick Schilder
Nick Schilder kennen we natuurlijk allemaal van het populaire duo Nick & Simon. Nick is al heel wat jaren getrouwd met zijn ware liefde, Kirsten. Deze trouwerij vond plaats met een intieme groep vrienden en familie op het zonnige Ibiza. De plek waar Nick en Kirsten jaarlijks naartoe gaan met het gezin. Met Kirsten kreeg Nick drie kinderen, Nikki, Julian en Jackie. Naast drie kinderen, heeft het stel ook een hondje, Doefie.
Twee jaar geleden brachten Nick en Simon naar buiten te gaan stoppen als muzikaal duo. Een harde klap voor alle fans die zij door de jaren heen hebben verzameld. Een jaar geleden hielden zij hun afscheidsconcerten in Ahoy en sindsdien gaan zij niet meer als duo door het leven.
Emotionele gebeurtenis
Nick Schilder beleefde afgelopen zaterdag een droomavond tijdens zijn eerste grote soloshow op de RTM Stage in Rotterdam Ahoy. Op Instagram deelde hij zijn dankbaarheid met zijn fans. ‘Jullie zitten in mijn hart’, schrijft hij vol gevoel.
Voor Nick was dit niet alleen een bijzonder optreden, maar ook een mooie manier om 2024 af te sluiten. Hij herkende zelfs een aantal fans van het afscheidsconcert met Simon Keizer eerder dit jaar in Ahoy. ‘Dat doet echt iets met me, en het betekent meer dan ik kan zeggen’, laat de zanger weten.
Wie van jullie was erbij?