100%NL Magazine Royce de Vries
Zie ook:
Delen

Royce de Vries deelt liefdesfoto: ‘Beter kon 2025 niet beginnen…’

Royce de Vries begon 2025 op de best mogelijke manier: met een gezellige wintersportvakantie samen met zijn gezin en vrienden. Op Instagram laat hij weten dat het nieuwe jaar niet beter had kunnen starten en deelt hij de leukste sneeuwkiekjes!

Royce de Vries

Royce de Vries is een naam die bij velen bekend is. Als advocaat zet hij zich dagelijks in tegen onrecht, iets wat onmiskenbaar in zijn DNA zit. Royce is al jarenlang dolgelukkig met zijn vrouw Amanda, met wie hij getrouwd is. Het stel is de trotse ouders van twee zoontjes: Fender en Lewis. Hun oudste zoon draagt een bijzondere naam, want Fender Peter de Vries is vernoemd naar zijn opa. Afgelopen zomer werd het gezin opnieuw verblijd met de komst van kleine Lewis, waarmee hun geluk compleet is!

‘Beter kon 2025 niet beginnen…’

Royce de Vries trapte 2025 op de allerbeste manier af: met een gezellige wintersportvakantie! Samen met zijn gezin én een grote groep vrienden genoot hij volop van de sneeuw, het prachtige uitzicht en natuurlijk de nodige après-ski momenten. Op Instagram deelt Royce stralende foto’s van de trip en schrijft hij enthousiast: ‘Beter kon 2025 niet beginnen…’ Het plezier spat er vanaf en het is duidelijk dat dit een vakantie was om nooit te vergeten!

Bron en Beeld: Instagram Royce de Vries

Delen

Meer over Royce de Vries

Royce de Vries herdenkt vader met jeugdfoto: 'De dag dat mijn vader 68 jaar had moeten worden'
Royce de Vries herdenkt vader met jeugdfoto: ‘De dag dat mijn vader 68 jaar had moeten worden’
Royce de Vries deelt bizarre, maar prachtige foto met vader: 'Ik viel bijna van mijn stoel'
Royce de Vries deelt bizarre, maar prachtige foto met vader: ‘Ik viel bijna van mijn stoel’
Lees alle artikelen over Royce de Vries